Poprzedni konkurs

wyniki / results Vikersund K175 ⏱️ 30 min

wyniki / results Planica K185 ⏱️ 30 min

Aktualności

Krzysiek Morawski wygrywa Puchar Skandynawski SJ3! | Krzysiek Morawski wins the SJ3 Nordic Tournament!

Krzysiek Morawski nie dając nadziei rywalom wygrał Puchar Skandynawski SJ3 2014! Wygrywając 3 z 4 konkursów turnieju zapewnił sobie 10,5 pkt przewagi w klasyfikacji generalnej nad drugim Olafem Kryusem. Na trzecim miejscu, już ze stratą 26,2 pkt do zwycięzcy, uplasował się Mateusz Paduszyński. Sezon zbliża się ku końcowi, jednak przed... [ więcej ]

Ogłoszenie dotyczące konkursu drużynowego | Team Competition announcement

AKTUALIZACJA | UPDATE:
Konkurs drużynowy został odwołany ze względu na bardzo niską frekwencję.
The team competition has been cancelled due to extremely low number of participants.

Ze względu na małą liczbę osób zapisanych do konkursu drużynowego, a także niepewny udział niektórych członków drużyn, regulamin konkursu drużynowego zostaje nieznacznie zmieniony.... [ więcej ]

Krzysiek Morawski deklasuje na K125! | Krzysiek Morawski outclasses the opponents at K125!

Krzysiek Morawski został kolejnym złotym medalistą tegorocznych Igrzysk Olimpijskich SJ3. Dorzucając go do brązu ze skoczni normalnej, objął prowadzenie w klasyfikacji medalowej. Nad srebrnym Pawłem Matuszką zdobył ponad 6 punktów przewagi. Zaskoczeniem na plus może być postawa Mateusza Paduszyńskiego, który pokonał o 0,1 pkt w walce o brąz Bartka Biurkowskiego.... [ więcej ]

Bartek Biurkowski broni tytuł na K95! | Bartek Biurkowski defends the title on K95!

Pierwszym złotym medalistą w tegorocznych Igrzyskach SJ3 został Bartek Biurkowski, który 4 lata temu w Vancouver również wygrał na skoczni normalnej. Obronił tym samym swój tytuł Mistrza Olimpijskiego SJ3. Srebro ze stratą 1,4 pkt zdobył Olaf Kryus, a brąz przypadł Krzyśkowi Morawskiemu, którego od triumfatora dzieliło 2,6 pkt. Serdecznie gratulujemy... [ więcej ]

Krzysiek Morawski dominuje przed Igrzyskami! | Krzysiek Morawski dominates before the Olympics!

Krzysiek Morawski wygrał dwa z trzech konkursów, jakie odbyły się po zakończeniu Turnieju Czterech Skoczni SJ3 i tym samym zgarniając 250 punktów umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji generalnej Pucharu Świata SJ3. Nad goniącymi go Maciejem Wójcikiem i Olafem Kryusem ma już przewagę około 150 punktów, jednak różnica cały czas... [ więcej ]

« 6 z 56 »
Powered by PsNews

O nas

Historia

Polskie Centrum Ski Jump International powstało po premierze Ski Jump International 3 w 2001 roku jako jeden z pierwszych turniejów internetowych tej gry. W krótkim czasie stało się centrum światowej społeczności graczy, koordynując jej działania, wychodząc z inicjatywami i nawiazując współpracę z autorem gry, dzięki której ukazały się poprawki 3.12 i 3.13. U szczytu popularności w turniejach regularnie brało udział około 50 zawodników, w tym cała światowa czołówka, a redakcję strony stanowiło 6 osób. Dziś Centrum Ski Jump International pozostało jedyną stroną społeczności i mimo malejącej z racji wieku gry liczby graczy, nadal kontynuuje swoją działalność.