Poprzedni konkurs

wyniki / results Lahti K90 ⏱️ 30 min

Poprzedni konkurs

wyniki / results Planica K185 ⏱️ 30 min

Aktualności

Nowy layout!

Po prawie 6 latach, strona doczekała się drugiej w historii zmiany wyglądu. Mimo zachowania całej treści, liczba działów została znacząco zmniejszona, co powinno ułatwić nawigowanie po stronie. Mam również nadzieję, że umili wam to czas spędzony tutaj i zachęci do udziału w konkursach. Serdecznie zapraszam do wyrażenia swoich opinii i sugestii .

[skomentuj] [wróć do newsów]

,

Co ja widzę gratki

,

Sporo ludzi pracowało nad tą stroną. Cała jedenastka.

Wesołych Świąt Panowie.

,

Świetna robota panowie, tylko małe pytanko - skąd mogę ściągnąć paczkę z wynikami choćby z zeszłego roku?

,

Fajnie, naprawdę fajnie że to jeszcze żyje Jak będę miał czas to wezmę udział.

,

Panowie przepraszam , ze tu pisze , ale albo nie ma forum albo jestem slepy :P, wiec mam problem z odpaleniem sj3, klikam sj3 aplikacje i wyskakuje takie cos: This system does not support fullscreen mode. Choose "Close" to terminate this application. Czy ktos wie o co chodzi? i co moge zrobic zeby odpalic sj3? Bardzo sie pale zeby zagrac , a tu taka lipa

,

Kres, a jaki masz system w kompie? jeśli nie masz XP to musisz włączyć grę przez dosbox

,

juz spoko , 7 mam ale przez dosboxa tez muslalem odpalic , juz smiga

,

Witam was po blisko dwuletniej przerwie. W ubiegłym roku miałem przerwę w skokach z powodu problemów, związanych z działaniem gry na systemie Windows 7. Wcześniej, pod koniec kwietnia 2013 windows XP w moim komputerze odmówił posłuszeństwa i od tamtej pory byłem wręcz zmuszony do korzystania z nowego systemu. A z Dos-Box-em nie byłem jeszcze oswojony. Stosunkowo niedawno, bo w połowie grudnia zacząłem prawdziwe treningi i jak to widać po drugim konkursie TCS - nie tracę zbyt wiele. A powrót zakończony zwycięstwem to jest coś niesamowitego - coś, co człowiek zapamiętuje na długi okres czasu.

,

Wesolych Swiat zycze wszystkim! Pozdrowienia dla SJtowych znajomych.

,

Dzięki i wzajemnie

Powered by PsNews

O nas

Historia

Polskie Centrum Ski Jump International powstało po premierze Ski Jump International 3 w 2001 roku jako jeden z pierwszych turniejów internetowych tej gry. W krótkim czasie stało się centrum światowej społeczności graczy, koordynując jej działania, wychodząc z inicjatywami i nawiazując współpracę z autorem gry, dzięki której ukazały się poprawki 3.12 i 3.13. U szczytu popularności w turniejach regularnie brało udział około 50 zawodników, w tym cała światowa czołówka, a redakcję strony stanowiło 6 osób. Dziś Centrum Ski Jump International pozostało jedyną stroną społeczności i mimo malejącej z racji wieku gry liczby graczy, nadal kontynuuje swoją działalność.

TOP 10 Pucharu Świata SJ3.pl 2022/23

po 19 konkursach
1.Mateusz KaszokPOL1172
2.Artur BałaPOL1160
3.Sampsa LahtonenFIN1025
4.Piotr BąkPOL980
5.Mateusz MielczarekPOL919
6.Krzysztof MorawskiPOL882
7.Artur KupczakPOL721
8.Bartek BiurkowskiPOL654
9.Marcin DrobikPOL621
10.Petr KrakoraCZE612

Zobacz pełną tabelę

Facebook

Statystyki

Statystyki dostarcza stat4u