Poprzedni konkurs

wyniki / results Vikersund K175 ⏱️ 30 min

Poprzedni konkurs

wyniki / results Planica K185 ⏱️ 30 min

Puchar Świata SJ3.pl

Zasady

Jedyną obowiązującą wersją jest Edycja turniejowa gry do pobrania wyłącznie na stronie SJ3.pl

W sezonie 2021/22 zawody Pucharu Świata SJ3.pl są rozgrywane w systemie czasowym.

W trakcie trwania konkursu udostępniony zostanie panel logowania, dzięki któremu, po zalogowaniu na uprzednio stworzone konto (konta z poprzednich sezonów są nadal aktywne), będzie można ściągnąć plik konkursowy, który należy rozpakować do głównego folderu gry. Po zalogowaniu się na swoje konto zostanie uruchomiony licznik czasu i rozpocznie się jedyna próba w konkursie. Po wczytaniu w grze w trybie Własny Puchar pliku konkursowego, należy uzyskać jak najlepszą notę, a następnie po wyjściu z gry spakować wszystkie potrzebne pliki: CUSTOMS.TXT, SENDME.TXT i plik konkursowy (a w przypadku zawodów na skoczniach niestandardowych także EXTRAS.TXT) i wysłać je na serwer za pomocą panelu. Wszystkie te czynności należy wykonać w wyznaczonym dla konkursu czasie.

Oczywiście prosimy o postawę FAIR PLAY — oszustwa oznaczają automatyczną dyskwalifikację!

Klasyfikacje

Terminarz i wyniki

Pozostałe

Baza wyników

Zapraszamy do Bazy wyników, gdzie znajdują się wyniki turniejów oraz mistrzostw zarówno z aktualnego, jak i ubiegłych sezonów. Niektóre archiwalne wyniki niestety nie są kompletne, jeśli je posiadasz to gorąco zachęcamy do kontaktu z nami.

Informacje o sezonie 2021/22

Po udanym powrocie do zmagań po 6 latach przerwy w poprzednim sezonie, kontynuujemy zabawę także i tej zimy! 🎉 Do kalendarza powracają skocznie Ramsau, Harrachov i Chamonix, a rywalizacja odbędzie się także na skoczniach niestandardowych przygotowanych specjalnie na Igrzyska. Serdecznie zapraszamy zarówno starych jak i nowych graczy do wzięcia udziału w zabawie.

🏅 Igrzyska Zimowe SJ3.pl

Igrzyska odbędą się w dniach 31 stycznia-13 lutego 2022 r. na zasadach ogólnych Pucharu Świata SJ3.pl.

Puchar Świata SJ3.pl

Puchar odbędzie się systemem czasowym z limitem 30 minut. Sezon 2021/22 obejmuje 16 punktowanych konkursów.

Podczas Turnieju Czterech Skoczni w czasie jednego tygodnia będą równolegle przeprowadzane dwa konkursy. Prosimy o zapoznanie się z terminarzem sezonu oraz o zwracanie uwagi podczas logowania się do systemu turniejowego.