Poprzedni konkurs

wyniki / results Vikersund K175 ⏱️ 30 min

Poprzedni konkurs

wyniki / results Planica K185 ⏱️ 30 min

Aktualności

Powracamy!

Po niezbyt udanym sezonie 2014/15, który przeszedł nieco bez echa, powracamy po 6 latach na skocznie SJ3! Po krótkim oficjalnym treningu, w którym na szczęście udało wyprostować się wiele kwestii technicznych, sezon otwarły zawody na Engelbergu. Rywalizacja rozpoczęła się w mocnym składzie, na starcie zjawili się zarówno ci dawno niewidziani, jak i również całkiem nowi gracze.

Na pierwsze miejsce dzięki dwóm bardzo solidnym próbom na 142,0 m, dającym razem notę ponad 300 pkt, wskoczył nasz weteran Cezary Urbanowicz. Na drugim miejscu z niewiele gorszym rezultatem uplasował się Dan Pankowiak. Trzecie miejsce, z uwagi na problemy techniczne Krzysztofa Kubocza, padło łupem Artura Bały, jednak już z troszkę większą stratą do pierwszej dwójki.

W konkursie sklasyfikowanych zostało 14 zawodników, frekwencja ta niesamowicie nas cieszy. To najlepszy wynik od czasu — co ciekawe — ostatnich zawodów także na Engelbergu, niemal równo 7 lat temu.

Okienka logowania do kolejnych zawodów, równocześnie na Oberstdorfie i Garmisch-Partenkirchen, rozpoczynają się 14.12. Po więcej szczegółów zapraszamy do działów Turnieje i Download. Dalekich lotów!

[skomentuj] [wróć do newsów]

,

Wielkie brawa za wznowienie turnieju do łask HUra

,

Oby dane mi było zdobyć Puchar Świata.

,

Oby dane mi było zdobyć Puchar Świata.

,

Mateo skromniacha..

,

Nie sądziłem, że ktokolwiek odpisze.
Jeśli człowiek jest w stanie pod 140m w Oberstdorfie skakać, to trzeba wiedzieć, że forma jest

,

Właśnie po takich komentarzach widać że jesteś najbardziej irytującym człowiekiem w naszej społeczności SJ, było już tak za czasów forum i widać że przez te 6 lat nic się nie zmieniłeś.

,

Ho ho się porobiło;)

Powered by PsNews

O nas

Historia

Polskie Centrum Ski Jump International powstało po premierze Ski Jump International 3 w 2001 roku jako jeden z pierwszych turniejów internetowych tej gry. W krótkim czasie stało się centrum światowej społeczności graczy, koordynując jej działania, wychodząc z inicjatywami i nawiazując współpracę z autorem gry, dzięki której ukazały się poprawki 3.12 i 3.13. U szczytu popularności w turniejach regularnie brało udział około 50 zawodników, w tym cała światowa czołówka, a redakcję strony stanowiło 6 osób. Dziś Centrum Ski Jump International pozostało jedyną stroną społeczności i mimo malejącej z racji wieku gry liczby graczy, nadal kontynuuje swoją działalność.

TOP 10 Pucharu Świata SJ3.pl 2021/22

po 16 konkursach
1.Artur BałaPOL1069
2.Mateusz KaszokPOL1010
3.Piotr BąkPOL872
4.Krzysztof MorawskiPOL854
5.Mateusz MielczarekPOL779
6.Artur KupczakPOL657
7.Cezary UrbanowiczPOL641
8.Petr KrakoraCZE441
9.Michał SmuśkiewiczPOL427
10.Dawid RomanPOL418

Zobacz pełną tabelę

Facebook

Statystyki

Statystyki dostarcza stat4u