Poprzedni konkurs

wyniki / results Vikersund K175 ⏱️ 30 min

Poprzedni konkurs

wyniki / results Planica K185 ⏱️ 30 min

Aktualności

Artur Bała zwycięzcą T4S!

Artur Bała po 10 latach ponownie zostaje zwycięzcą Turnieju Czterech Skoczni SJ3.pl! Triumfator tegorocznego Turnieju zwycięsko wyszedł z pojedynku z Cezarym Urbanowiczem. Choć przed ostatnim konkursem czaił się za jego plecami, to jednak dzieliło ich zaledwie 0,1 pkt.

Dzięki wygranej w Bischofshofen wspomnianą dwójkę udało się rozdzielić na finiszu rywalizacji Piotrowi Bąkowi. Tuż za podium uplasował się Mateusz Kaszok, a cała czwórka w klasyfikacji generalnej Turnieju ustawiła się jak od linijki w równych, 1,2-punktowych odstępach! Warte uwagi są również zwycięstwo w Oberstdorfie naszego weterana Macieja Laskowskiego, a także zdobyte w Innsbrucku pierwsze podium w karierze Michała Smuśkiewicza. Szczegółowe wyniki oraz terminarz zawodów dostępne są w zakładce Wyniki.

Ponownie pochwalić należy znakomitą frekwencję. W tegorocznej edycji Turnieju sklasyfikowanych zostało 25 zawodników, co jest najlepszym wynikiem od sezonu 2011/2012.

Jednak to nie koniec emocji w tym sezonie. Walka o Puchar Świata SJ3.pl wciąż trwa! Zapraszamy do udziału w kolejnych zawodach.

[skomentuj] [wróć do newsów]

,

Cieszę się że powstała wersja na nowe Windowsy, tęskniłem za naszymi rozgrywkami. Jako że ten sezon dość szybko organizowaliśmy, długo mi zajęło ściągnięcie starszych graczy, liczę że następny sezon będzie miał jeszcze większą frekwencję

,

Chwała za to ,że wystartowaliśmy Teraz musi być tylko lepiej i nie można odpuszczać. Dopóki ludzie są to będzie dobrze

Powered by PsNews

O nas

Historia

Polskie Centrum Ski Jump International powstało po premierze Ski Jump International 3 w 2001 roku jako jeden z pierwszych turniejów internetowych tej gry. W krótkim czasie stało się centrum światowej społeczności graczy, koordynując jej działania, wychodząc z inicjatywami i nawiazując współpracę z autorem gry, dzięki której ukazały się poprawki 3.12 i 3.13. U szczytu popularności w turniejach regularnie brało udział około 50 zawodników, w tym cała światowa czołówka, a redakcję strony stanowiło 6 osób. Dziś Centrum Ski Jump International pozostało jedyną stroną społeczności i mimo malejącej z racji wieku gry liczby graczy, nadal kontynuuje swoją działalność.

TOP 10 Pucharu Świata SJ3.pl 2021/22

po 16 konkursach
1.Artur BałaPOL1069
2.Mateusz KaszokPOL1010
3.Piotr BąkPOL872
4.Krzysztof MorawskiPOL854
5.Mateusz MielczarekPOL779
6.Artur KupczakPOL657
7.Cezary UrbanowiczPOL641
8.Petr KrakoraCZE441
9.Michał SmuśkiewiczPOL427
10.Dawid RomanPOL418

Zobacz pełną tabelę

Facebook

Statystyki

Statystyki dostarcza stat4u