wyniki / results Vikersund K175 ⏱️ 30 min

wyniki / results Planica K185 ⏱️ 30 min

Aktualności

Wystartował sezon 2022/2023 !!

Witajcie po letniej przerwie, ruszyliśmy z kolejnym sezonem Pucharu Świata SJ3.

Sezon rozpoczeliśmy od treningu w Kuopio, gdzie wygrał Mateusz Kaszok przed Krzysztofem Morawskim oraz Mateuszem Mielczarkiem.

Pierwsze zawody w PŚ w SJ3 odbyły się we francuskim Chamonix, zwycięzcą a także pierwszym liderem został Mateusz Mielczarek, wyprzedzajac Norberta Ziemlewskiego oraz Mateusza Kaszoka którzy zajęli ex-equo 2 miejsce.

Następnym przystankiem na trasie była skocznia w Ramsau, tam również bezkonkurencyjny okazał się Mateusz Mielczarek, na drugim miejscu uplasował się Piotr Bąk, a trzecie miejsce ex-equo zajęli Norbert Ziemlewski oraz Artur Bała.

Tymczasem skaczemy na skoczni w Engelbergu, a to tradycyjnie ostatnie zawody przed Turniejem Czterech Skoczni.

Welcome after the summer break, we have started the next season of the SJ3 World Cup.

We started the season with training in Kuopio, where Mateusz Kaszok won ahead of Krzystof Morawski and Mateusz Mielczarek.

The first competition in the World Cup in SJ3 took place in French Chamonix, the winner and also the first leader was Mateusz Mielczarek, ahead of Norbert Ziemlewski and Mateusz Kaszok who took ex-equo 2nd place.

The next stop on the route was the hill in Ramsau, where Mateusz Mielczarek turned out to be unbeatable, Piotr Bąk came in second, and Norbert Ziemlewski and Artur Bała took third place ex-equo.

Meanwhile, we are jumping on the hill in Engelberg, and this is traditionally the last competition before the 4-Hills-Tournament.

[skomentuj] [wróć do newsów]

SJ3.pl - komentarze

Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
[skomentuj]

Powered by PsNews

O nas

Historia

Polskie Centrum Ski Jump International powstało po premierze Ski Jump International 3 w 2001 roku jako jeden z pierwszych turniejów internetowych tej gry. W krótkim czasie stało się centrum światowej społeczności graczy, koordynując jej działania, wychodząc z inicjatywami i nawiazując współpracę z autorem gry, dzięki której ukazały się poprawki 3.12 i 3.13. U szczytu popularności w turniejach regularnie brało udział około 50 zawodników, w tym cała światowa czołówka, a redakcję strony stanowiło 6 osób. Dziś Centrum Ski Jump International pozostało jedyną stroną społeczności i mimo malejącej z racji wieku gry liczby graczy, nadal kontynuuje swoją działalność.