Poprzedni konkurs

wyniki / results Vikersund K175 ⏱️ 30 min

Poprzedni konkurs

wyniki / results Planica K185 ⏱️ 30 min

Aktualności

Ogłoszenie dotyczące konkursu drużynowego | Team Competition announcement

AKTUALIZACJA | UPDATE:
Konkurs drużynowy został odwołany ze względu na bardzo niską frekwencję.
The team competition has been cancelled due to extremely low number of participants.
Ze względu na małą liczbę osób zapisanych do konkursu drużynowego, a także niepewny udział niektórych członków drużyn, regulamin konkursu drużynowego zostaje nieznacznie zmieniony. Zapisani zawodnicy zostali podzieleni na dwie 4-osobowe drużyny z uwzględnieniem pozycji w Pucharze Świata SJ3 a także miejsc zajmowanych podczas dotychczasowych konkursów w Soczi. Z obu drużyn do klasyfikacji konkursu będą liczyły się tylko trzy najlepsze wyniki. Z zawodników niezapisanych, którzy wezmą udział w konkursie, zostaną utworzone drużyny rezerw. W zależności od całkowitej ilości zawodników będą one 3- lub 4-osobowe i również z każdej z drużyn zostaną uwzględnione tylko trzy najlepsze próby.

Due to low number of signed-up competitors a small change to the team competition rules is made. The signed-up players were divided into two teams of 4 people, according to the SJ3 World Cup standings and Sochi performances. Only three best scores from both teams will count towards the team result. The unsigned participants, who will take part in the competition, will be grouped into reserve teams. The teams will be made out of 3 or 4 people each, depending on the number of competitors, and also only three best scores from each team will be counted.

Składy drużyn zawodników wcześniej zgłoszonych (signed-up players team lineups):

Drużyna 1:
Krzysztof Morawski
Norbert Ziemlewski
Paweł Matuszka
Kamil Freliga

Drużyna 2:
Maciej Wójcik
Olaf Kryus
Mariusz Iwaniuk
Marcin Pierzchlewicz

[skomentuj] [wróć do newsów]

,

pomyślałem że jakby nie było zbyt dużo dodatkowych graczy, to można by zrobić tak, żeby wziąć po jednym z najsłabszych z drużyn 1 i 2, oraz najlepszego z dodatkowych graczy i stworzyć 3 drużynę. ew. Dwóch dodatkowych i najlepszego z dwóch najsłabszych z drużyn 1 lub 2

,

Nie wiem czy wiecie, wyników z drużynówki nie będzie, bo skoczyły tylko 3 osoby, nie wiem co sie stało z Wami chłopaki :/ 3/4 zgłoszonych nie skoczyło

,

Poczułem obowiązek uzasadnić swoją nieobecność. Tuż po indywidualnym konkursie byłem zmuszony do formatu dysku i nie zdążyłem do drużynówki zainstalować do xp service packa 3 (a na SP2 nie da się praktycznie skakać)

,

Nie na temat, ale co z Harrachovem do pobrania? Przecież MŚ już się zaczęły

,

W zakładce ,,MŚ w lotach" masz skocznie do pobrania i prawdopodobnie Olaf dał je do paczki z konkursem

Powered by PsNews

O nas

Historia

Polskie Centrum Ski Jump International powstało po premierze Ski Jump International 3 w 2001 roku jako jeden z pierwszych turniejów internetowych tej gry. W krótkim czasie stało się centrum światowej społeczności graczy, koordynując jej działania, wychodząc z inicjatywami i nawiazując współpracę z autorem gry, dzięki której ukazały się poprawki 3.12 i 3.13. U szczytu popularności w turniejach regularnie brało udział około 50 zawodników, w tym cała światowa czołówka, a redakcję strony stanowiło 6 osób. Dziś Centrum Ski Jump International pozostało jedyną stroną społeczności i mimo malejącej z racji wieku gry liczby graczy, nadal kontynuuje swoją działalność.

TOP 10 Pucharu Świata SJ3.pl 2021/22

po 16 konkursach
1.Artur BałaPOL1069
2.Mateusz KaszokPOL1010
3.Piotr BąkPOL872
4.Krzysztof MorawskiPOL854
5.Mateusz MielczarekPOL779
6.Artur KupczakPOL657
7.Cezary UrbanowiczPOL641
8.Petr KrakoraCZE441
9.Michał SmuśkiewiczPOL427
10.Dawid RomanPOL418

Zobacz pełną tabelę

Facebook

Statystyki

Statystyki dostarcza stat4u