Poprzedni konkurs

wyniki / results Vikersund K175 ⏱️ 30 min

wyniki / results Planica K185 ⏱️ 30 min

Aktualności

Bartek Biurkowski wygrywa Turniej Czterech Skoczni! | Bartek Biurkowski wins the Four Hills Tournament!

Powracający po długiej przerwie Artur Kupczak wygrał zawody w Bischofshofen. Bartek Biurkowski, który zajął w konkursie drugie miejsce, pokonał w bezpośredniej rywalizacji swoich przeciwników w walce o triumf w Turnieju z wystarczającą przewagą, by wyjść z niej zwycięsko. Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Turnieju ze stratą 2,5 pkt zajął Norbert Ziemlewski. Na trzecim miejscu znalazł się Olaf Kryus ze stratą 2,9 pkt do lidera, natomiast 3,1 pkt mniej od Bartka miał Krzysiek Morawski, który zajął czwarte miejsce. Był to najbardziej wyrównany Turniej w długiej historii naszej strony, dlatego serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i walkę do samego końca!

Artur Kupczak, who came back after a long break, has won the Bischofshofen competition. Bartek Biurkowski, who finished in second place in the competition, has beaten his opponents with a sufficient advantage to win the whole SJ3 Four Hills Tournament. In the Tournament standings Norbert Ziemlewski finished second with a 2.5 pts loss, Olaf Kryus finished in third, losing 2.9 pts to the leader, and Krzysiek Morawski, 3.1 pts behind Bartek, has claimed the fourth place. This year's SJ3 Four Hills Tournament had the most fierce battle in the long history of our website, therefore we would like to send many thanks to everyone for participating and fighting till the end!

[skomentuj] [wróć do newsów]

,

Po cichutku liczyłem na podium w Kulm, no ale troszkę zabrakło, wysoki poziom;) W Zakopanem walczymy dalej;)

Powered by PsNews

O nas

Historia

Polskie Centrum Ski Jump International powstało po premierze Ski Jump International 3 w 2001 roku jako jeden z pierwszych turniejów internetowych tej gry. W krótkim czasie stało się centrum światowej społeczności graczy, koordynując jej działania, wychodząc z inicjatywami i nawiazując współpracę z autorem gry, dzięki której ukazały się poprawki 3.12 i 3.13. U szczytu popularności w turniejach regularnie brało udział około 50 zawodników, w tym cała światowa czołówka, a redakcję strony stanowiło 6 osób. Dziś Centrum Ski Jump International pozostało jedyną stroną społeczności i mimo malejącej z racji wieku gry liczby graczy, nadal kontynuuje swoją działalność.