wyniki - Innsbruck K110

Obecny konkurs

- Bischofshofen K120

Aktualności

Turniej Czterech Skoczni SJ3 - Innsbruck | SJ3 Four Hills Tournament - Innsbruck

Krzysiek Morawski wygrał trzeci konkurs Turnieju Czterech Skoczni SJ3 i tym samym zmienił Macieja Wójcika na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata SJ3. Na drugim miejscu ze stratą 1 punktu zawody ukończył Norbert Ziemlewski, natomiast na trzecim ze stratą 1,7 pkt do lidera znalazł się Bartek Biurkowski. Po raz kolejny... [ więcej ]

Turniej Czterech Skoczni SJ3 - Garmisch-Partenkirchen | SJ3 Four Hills Tournament - Garmisch-Partenkirchen

Na półmetku Turnieju dosyć nieoczekiwanie prowadzi zwycięzca pierwszego konkursu, Olaf Kryus, jednak jego przewaga nad konkurentami maleje. Bartek Biurkowski, który jako jedyny znalazł się na podium obu konkursów, do lidera traci tylko 2 pkt, a niewiele więcej, bo 2,2 pkt, zwycięzca drugiego konkursu, Maciej Wójcik. W ścisłej czołówce utrzymują się... [ więcej ]

Turniej Czterech Skoczni SJ3 - Oberstdorf | SJ3 Four Hills Tournament - Oberstdorf

Rozpoczynamy Turniej Czterech Skoczni SJ3! Jak co roku, w nieco ponad 2 tygodnie odbędą się 4 konkursy: w Oberstdorfie, Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen. Sytuacja w Pucharze Świata wygląda interesująco, a do zgarnięcia jest 400 punktów. Kto zdobędzie najwięcej z tej puli i będzie prowadził na półmetku sezonu? Kto wygra cały... [ więcej ]

Norbert Ziemlewski mistrzem Polski! | Norbert Ziemlewski is the Polish champion!

Mistrzem Polski SJ3 2013 został Norbert Ziemlewski, który o 2 punkty wyprzedził Piotra Majewskiego. Trzecie miejsce zajęli ex aequo Krzysiek Morawski i Maciej Wójcik.

Norbert Ziemlewski has become a 2013 SJ3 Polish champion with a 2 point advantage over Piotr Majewski. Both Krzysiek Morawski and Maciej Wójcik finished in third.

Mistrzem Rumunii... [ więcej ]

Nokaut w Engelbergu! | Knockout in Engelberg!

Krzysiek Morawski z przewagą aż 6,1 pkt wygrał ostatni przed Turniejem konkurs Pucharu Świata SJ3. Tym samym w klasyfikacji generalnej do Macieja Wójcika traci już tylko 15 pkt. Drugie miejsce zajął Piotr Majewski, natomiast ze stratą 0,7 pkt do niego trzecie miejsce zajęli Bartek Biurkowski i Piotr Wadowski. Serdecznie zapraszamy... [ więcej ]

« 3 z 52 »
Powered by PsNews

O nas

Historia

Polskie Centrum Ski Jump International powstało po premierze Ski Jump International 3 w 2001 roku jako jeden z pierwszych turniejów internetowych tej gry. W krótkim czasie stało się centrum światowej społeczności graczy, koordynując jej działania, wychodząc z inicjatywami i nawiazując współpracę z autorem gry, dzięki której ukazały się poprawki 3.12 i 3.13. U szczytu popularności w turniejach regularnie brało udział około 50 zawodników, w tym cała światowa czołówka, a redakcję strony stanowiło 6 osób. Dziś Centrum Ski Jump International pozostało jedyną stroną społeczności i mimo malejącej z racji wieku gry liczby graczy, nadal kontynuuje swoją działalność.