Obecny konkurs

- Bischofshofen K120

Aktualności

Krzysiek Morawski deklasuje na K125! | Krzysiek Morawski outclasses the opponents at K125!

Krzysiek Morawski został kolejnym złotym medalistą tegorocznych Igrzysk Olimpijskich SJ3. Dorzucając go do brązu ze skoczni normalnej, objął prowadzenie w klasyfikacji medalowej. Nad srebrnym Pawłem Matuszką zdobył ponad 6 punktów przewagi. Zaskoczeniem na plus może być postawa Mateusza Paduszyńskiego, który pokonał o 0,1 pkt w walce o brąz Bartka Biurkowskiego.... [ więcej ]

Bartek Biurkowski broni tytuł na K95! | Bartek Biurkowski defends the title on K95!

Pierwszym złotym medalistą w tegorocznych Igrzyskach SJ3 został Bartek Biurkowski, który 4 lata temu w Vancouver również wygrał na skoczni normalnej. Obronił tym samym swój tytuł Mistrza Olimpijskiego SJ3. Srebro ze stratą 1,4 pkt zdobył Olaf Kryus, a brąz przypadł Krzyśkowi Morawskiemu, którego od triumfatora dzieliło 2,6 pkt. Serdecznie gratulujemy... [ więcej ]

Krzysiek Morawski dominuje przed Igrzyskami! | Krzysiek Morawski dominates before the Olympics!

Krzysiek Morawski wygrał dwa z trzech konkursów, jakie odbyły się po zakończeniu Turnieju Czterech Skoczni SJ3 i tym samym zgarniając 250 punktów umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji generalnej Pucharu Świata SJ3. Nad goniącymi go Maciejem Wójcikiem i Olafem Kryusem ma już przewagę około 150 punktów, jednak różnica cały czas... [ więcej ]

Bartek Biurkowski wygrywa Turniej Czterech Skoczni! | Bartek Biurkowski wins the Four Hills Tournament!

Powracający po długiej przerwie Artur Kupczak wygrał zawody w Bischofshofen. Bartek Biurkowski, który zajął w konkursie drugie miejsce, pokonał w bezpośredniej rywalizacji swoich przeciwników w walce o triumf w Turnieju z wystarczającą przewagą, by wyjść z niej zwycięsko. Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Turnieju ze stratą 2,5 pkt zajął Norbert... [ więcej ]

Turniej Czterech Skoczni SJ3 - Bischofshofen | SJ3 Four Hills Tournament - Bischofshofen

Przed ostatnim konkursem Turnieju nie ma wyraźnego faworyta. Każdy z czołowej piątki ma realne szanse na zostanie triumfatorem. Kto wygra? Dowiemy się już w poniedziałek. Ostatnie zawody w Bischofshofen kończą się w niedzielę o 23:59.

Before the last competition, there is no clear candidate for winning in this Tournament. Everyone from... [ więcej ]

« 2 z 52 »
Powered by PsNews

O nas

Historia

Polskie Centrum Ski Jump International powstało po premierze Ski Jump International 3 w 2001 roku jako jeden z pierwszych turniejów internetowych tej gry. W krótkim czasie stało się centrum światowej społeczności graczy, koordynując jej działania, wychodząc z inicjatywami i nawiazując współpracę z autorem gry, dzięki której ukazały się poprawki 3.12 i 3.13. U szczytu popularności w turniejach regularnie brało udział około 50 zawodników, w tym cała światowa czołówka, a redakcję strony stanowiło 6 osób. Dziś Centrum Ski Jump International pozostało jedyną stroną społeczności i mimo malejącej z racji wieku gry liczby graczy, nadal kontynuuje swoją działalność.