Poprzedni konkurs

wyniki Innsbruck K110

Obecny konkurs

Bischofshofen K120

Puchar Świata SJ3

Zasady

Jedyną obowiązującą wersją jest SJ3.13 (!!!)

W sezonie 2014/15 zawody Pucharu Świata SJ3 są rozgrywane w systemie czasowym.

W trakcie trwania konkursu udostępniony zostanie panel logowania, dzięki któremu, po zalogowaniu na uprzednio stworzone konto (konta z poprzednich sezonów są nadal aktywne), będzie można ściągnąć plik konkursowy, który należy rozpakować do głównego folderu gry. W momencie zalogowania się na swoje konto, zostanie uruchomiony licznik czasu i rozpocznie się jedyna próba w konkursie. Po wczytaniu w grze w trybie Własny Puchar pliku konkursowego, należy uzyskać jak najlepszą notę, a następnie po wyjściu z gry spakować wszystkie potrzebne pliki: CUSTOMS.TXT, SENDME.TXT i plik konkursowy (a w przypadku zawodów na skoczniach niestandardowych także EXTRAS.TXT) i wysłać je na serwer za pomocą panelu. Wszystkie te czynności należy wykonać w wyznaczonym dla konkursu czasie.

Oczywiście prosimy o postawę FAIR PLAY — oszustwa oznaczają automatyczną dyskwalifikację!

Klasyfikacje

Terminarz i wyniki

Pozostałe

Informacje o sezonie 2014/15

W tym sezonie, ze względu na słabnącą niestety popularność gry, postanowiliśmy pójść nie w ilość, a w jakość. Liczba konkursów została ograniczona do minimum, jednak liczymy na to, że przełoży się to na zaciekłość rywalizacji o zwycięstwo :). Udanych lotów!

Puchar Świata SJ3

Puchar odbędzie się systemem czasowym z limitem 30 minut. W sezonie 2014/15 składać się będzie z Turnieju 4 Skoczni i czterech dodatkowych konkursów.

Mistrzostwa Świata SJ3

Mistrzostwa odbędą się systemem czasowym z limitem 45 minut. Obowiązują normalne zasady Pucharu Świata SJ3.

Mistrzostwa Polski SJ3

Mistrzostwa Polski SJ3 organizowane są systemem czasowym z limitem 30 minut. Obowiązują normalne zasady Pucharu Świata SJ3.