Poprzedni konkurs

wyniki / results Puchar Skandynawski SJ3.pl 4 × ⏱️ 30 min

Poprzedni konkurs

wyniki / results Planica K185 ⏱️ 30 min

Archiwum wyników

Turniej Czterech Skoczni SJ3.pl — Sezon 2020/2021

Imię i nazwisko
Full name
Punkty
Points
Strata
Gap to lead
Odstęp
Interval
🏆Artur BałaPOL1158,3  
2.Piotr BąkPOL1157,1-1,2-1,2
3.Cezary UrbanowiczPOL1155,9-2,4-1,2
4.Mateusz KaszokPOL1154,7-3,6-1,2
5.Dan PankowiakPOL1147,3-11,0-7,4
6.Krzysztof MorawskiPOL1142,1-16,2-5,2
7.Krzysztof KuboczPOL1141,3-17,0-0,8
8.Petr KrakoraCZE1126,8-31,5-14,5
9.Artur KupczakPOL1124,8-33,5-2,0
10.Michał MalichPOL999,3-159,0-125,5
11.Maciej LaskowskiPOL858,4-299,9-140,9
12.Mateusz MielczarekPOL855,7-302,6-2,7
13.Paweł OleśPOL849,8-308,5-5,9
14.Marcin AdaszewskiPOL846,5-311,8-3,3
15.Mariusz IwaniukPOL835,5-322,8-11,0
16.Paweł MatuszkaPOL832,1-326,2-3,4
17.Jussi ValliFIN801,9-356,4-30,2
18.Michał SmuśkiewiczPOL569,4-588,9-232,5
19.Marcin DrobikPOL546,1-612,2-23,3
20.Paweł KokersPOL540,6-617,7-5,5
21.Bartek BiurkowskiPOL295,0-863,3-245,6
22.Paweł KryśkiewiczPOL272,8-885,5-22,2
23.Maciej LPOL271,0-887,3-1,8
24.Wojciech SchillerPOL270,3-888,0-0,7
25.Bartosz BrackiPOL260,1-898,2-10,2

Inne konkursy

Wybór konkursu