Poprzedni konkurs

wyniki / results Puchar Skandynawski SJ3.pl 4 × ⏱️ 30 min

Poprzedni konkurs

wyniki / results Planica K185 ⏱️ 30 min

Aktualności

[MŚ] Hakuba K90 – problemy techniczne

Ze względu na problemy techniczne z systemem logowania, osoby które oddały swoje próby w dniu 08.02.2021 r. w godzinach 00:00-16:00 proszone są o ponowne przesłanie swojej paczki na nasz adres centrum.sj3@gmail.com — prosimy nie logować się już ponownie do systemu.

Skoki oddane po tym terminie są już obsługiwane prawidłowo. Za powstałe problemy serdecznie przepraszamy.

Mimo awarii wszelkie dane niezbędne do weryfikacji wyniku zostały zarejestrowane w systemie, usterka ta nie ma wpływu na przebieg i uczciwość zawodów.

[skomentuj] [wróć do newsów]

SJ3.pl - komentarze

Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
[skomentuj]

Powered by PsNews

O nas

Historia

Polskie Centrum Ski Jump International powstało po premierze Ski Jump International 3 w 2001 roku jako jeden z pierwszych turniejów internetowych tej gry. W krótkim czasie stało się centrum światowej społeczności graczy, koordynując jej działania, wychodząc z inicjatywami i nawiazując współpracę z autorem gry, dzięki której ukazały się poprawki 3.12 i 3.13. U szczytu popularności w turniejach regularnie brało udział około 50 zawodników, w tym cała światowa czołówka, a redakcję strony stanowiło 6 osób. Dziś Centrum Ski Jump International pozostało jedyną stroną społeczności i mimo malejącej z racji wieku gry liczby graczy, nadal kontynuuje swoją działalność.

Facebook

Statystyki

Statystyki dostarcza stat4u