wyniki / results Vikersund K175 ⏱️ 30 min

wyniki / results Planica K185 ⏱️ 30 min

Aktualności

Nokaut w Engelbergu! | Knockout in Engelberg!

Krzysiek Morawski z przewagą aż 6,1 pkt wygrał ostatni przed Turniejem konkurs Pucharu Świata SJ3. Tym samym w klasyfikacji generalnej do Macieja Wójcika traci już tylko 15 pkt. Drugie miejsce zajął Piotr Majewski, natomiast ze stratą 0,7 pkt do niego trzecie miejsce zajęli Bartek Biurkowski i Piotr Wadowski. Serdecznie zapraszamy na Mistrzostwa Polski SJ3, które odbędą się już w tym tygodniu.

Krzysiek Morawski won the last SJ3 World Cup competition before the Tournament with a whopping advantage of 6.1 pts. He's now losing only 15 pts in SJ3 World Cup standings to the leading player, Maciej Wójcik. Piotr Majewski took the second place, and in third, with a loss of 0.7 pts came Bartek Biurkowski and Piotr Wadowski. We kindly invite you to the SJ3 National Championships, which will be held this week.

[skomentuj] [wróć do newsów]

SJ3.pl - komentarze

Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
[skomentuj]

Powered by PsNews

O nas

Historia

Polskie Centrum Ski Jump International powstało po premierze Ski Jump International 3 w 2001 roku jako jeden z pierwszych turniejów internetowych tej gry. W krótkim czasie stało się centrum światowej społeczności graczy, koordynując jej działania, wychodząc z inicjatywami i nawiazując współpracę z autorem gry, dzięki której ukazały się poprawki 3.12 i 3.13. U szczytu popularności w turniejach regularnie brało udział około 50 zawodników, w tym cała światowa czołówka, a redakcję strony stanowiło 6 osób. Dziś Centrum Ski Jump International pozostało jedyną stroną społeczności i mimo malejącej z racji wieku gry liczby graczy, nadal kontynuuje swoją działalność.